Multi-split sistemos Mitsubishi Heavy Industries lauko blokas SCM125ZS-W 12,5/13,5 kW
Prekės ženklas:
Prekės kodas: SCM125ZS-W
Prekės aprašymas
Mitsubishi Heavy Industries Multi-Split SCM125ZS-W 12,5/13,5 kW
Mitsubishi Heavy Industries SCM125ZS-W – tai itin galingas Multi-Split tipo lauko blokas, sukurtas didelio ploto patalpoms, kurioms reikalingas kelių zonų autonominis klimatinių sąlygų valdymas. Įrenginys pasiekia 12,5 kW vėsinimo ir 13,5 kW šildymo galią, todėl idealiai tinka namams, biurams, komercinėms patalpoms bei objektams, kuriems reikalingas vienas ypač našus išorės agregatas.
Pagrindiniai privalumai
  • Labai didelė galia – 12,5 kW vėsinimo / 13,5 kW šildymo
  • Leidžia prijungti kelis įvairių tipų vidaus blokus (sieninius, ortakių, kasetinius).
  • Inverterinė kompresoriaus technologija užtikrina tikslų darbą ir mažesnes elektros sąnaudas.
  • R32 šaltnešis – efektyvesnis ir tvaresnis.
  • Sukurtas stabiliam darbui net esant ekstremalioms lauko temperatūroms.
  • Labai tylus veiksmas, tinkantis gyvenamosioms ar komercinėms zonoms.
  • Pažangios apsaugos nuo įtampos svyravimų ir perkaitimo.
Funkcijos ir ypatybės
  • Suderinamas su kelių tipų vidiniais įrenginiais ir platesnėmis instaliacijomis.
  • Automatinis režimo pasirinkimas (vėsinimas/šildymas).
  • Aukščiausios klasės energinis efektyvumas (SEER/SCOP).
  • Patikima japonų inžinerija ir ilgas tarnavimo laikas.
  • Integruotos modernios valdymo funkcijos, galimybė jungtis prie valdymo sistemų.
Rekomenduojama naudoti:
  • Dideliuose namuose ir kotedžuose
  • Komerciniuose pastatuose, biuruose, parduotuvėse
  • Viešbučiuose, nuomojamuose apartamentuose
  • Projektuose, kuriuose reikalingas itin galingas vienas lauko blokas kelioms vidinėms zonoms
Prekės specifikacija
  • Gamintojas Mitsubishi Heavy Industries
  • Pajungiamų vidinių blokų kiekis iki 6
  • Efektyvus šildymas iki, °C -15
  • Nominali šildymo galia, kW 12,5
  • Nominali vėsinimo galia, kW 13,5
  • SCOP 4,11
  • SEER 5,61
  • Matmenys 945x970x370
  • Svoris, kg 92
  • Jungiamųjų vamzdžių diametras, col. 1/4 + 3/8
  • El. maitinimas, V/f/Hz 1Phase, 220 - 240V, 50Hz